Salerm

Plaukus atstatantis bei ištiesinantis serumas yra skirtas naudoti pilnos Keratin Shot linijos užbaigiamajame etape, bet tinka naudoti ir tiesių plaukų struktūros palaikymui be kitų linijos produktų. Hidrofobinės priemonės savybės padeda ilgiau išlaikyti tiesius plaukus. Naudojimas: naudoti ant ištiesintų plaukų kaip baigiamąją šukuosenos formavimo priemonę. Nuskalauti nereikia.

 

100 ml - 19.40 €

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Plaukus atstatantis ir keratinu prisotinantis nenuplaunamas kondicionierius. Kondicionierius skirtas naudoti Absolute straight linijos užbaigiamajame etape, bet tinka naudoti ir plaukų atstatymui bei prisotinimui keratinu be kitų linijos produktų. Šis kondicionierius savo sudėtyje turi ypač didelę koncentraciją keratino, todėl plaukams suteiks gyvybingumo, žvilgesio ir palengvins jų iššukavimą.

 

250 ml - 9.27 €

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Priemonė skirta įvadinei plaukų tiesinimo procedūrai Absolut (250 ml). Ši procedūra skirta sureguliuoti plauko porėtumą ir užtikrinti, kad tiesintojas veiktų vienodai. Suteikia papildomą apsauga plaukų galiukams. Sudėtyje gausu keratino ir nėra formaldehido.

 

250 ml - 8.40 €

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Giluminio poveikio kaukė

 

Atstatanti stipriai pažeistus plaukus. Ji yra ypač rekomenduojama naudojimui namie po Keratin shot atstatančios procedūros atlikimo. Akimirksniu minkština ir drėkina Jūsų plaukus bei užtikrina švytintį poliruojantį plauko lygumo efektą. Kaukė apima kelių lygių atstatančią sistemą MULTI LEVEL SYSTEM, kur viršutiniame sluoksnyje veikia katijonų polimerai, viduriniame- hidrolizuotas keratinas, giluminiame sluoksnyje - šilko proteinai. Sudėtyje taip pat yra taukmedžio sviesto (shea butter), kuris atstato apsauginį lipidų barjerą plauko paviršiuje.

 

1000 ml - 25.20 €

 

 

 

Plaukų šampūnas su keratinu.

 

Tinka naudoti po ilgalaikio tiesinimo.

 

500 ml - 9.56 €

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Plaukų priežiūros priemonės