Manikiūras

manikiurass

 

Salone siūlome manikiūrą, atitinkantį jūsų rankų odos ir nagų poreikius. Tai gali būti higieninis, greitas, saugus, SPA manikiūras ir vyriškas manikiūras. Atliekame ilgalaikį gelinį nagų lakavimą, kuris tausoja nagus, neleidžia jiems lūžinėti ir išlieka net iki 3 savaičių.

 

SPA manikiūras yra ypač veiksminga priemonė profesionaliai odos ir nagų priežiūrai. SPA manikiūrui naudojamos priemonės pašalina negyvos odos ląsteles, parafino terapija skatiną ląstelių regeneraciją ir maitina odą. Atpalaiduojantis rankų masažas, naudojant specialius kremus ir aliejus gerina rankų ir nagų kraujotaką.

Saugus manikiūras – ataugusios odelės nekerpamos, o šalinamos su odelių šalinimo priemonėmis. Saugaus manikiūro naujovė ­ nagų odelių šalinimas, nagų balinimas ir paviršiaus lyginimas su Balsan Cosmetic GmbH priemonėmis, kurios saugiai ištirpdo odeles. Ypač tinka diabetikams, nėsčioms moterims ir vaikams.

Vyriškas higieninis manikiūras suteikia rankoms ne tik sveiką ir tvarkingą išvaizdą, sulygina nago paviršių, bet ir apsaugo nuo grybelinių susirgimų.

 

Kaina:

 

Klasikinis manikiūras su lakavimu -  6 €
Klasikinis manikiūras vyrams - 5 €
Manikiūras su lakavimu "prancūziškai"- 7.50 €
Manikiūras be lakavimo - 5 €
Greitas manikiūras (forma + lakavimas) - 4.50 €
SPA manikiūras - 7.50 €

Manikiūras / Pedikiūras