Kūno procedūros – masažai

  • Klasikinis segementinis kūno masažas
  • Kūno įvyniojimai su Cello geliu
  • Kūno įvyniojimas su dumbliais

 

Klasikinis segmentinis kūno masažas

 

Segmentinio masažo metu dirbama ties stuburo segmentais (nervų šaknelėmis) nugaros plote. Šio masažo metu atliekami specialūs glostymo, trynimo, maigymo ir vibraciniai judesiai. Segmentinio masažo metu pasišalina senos odos ląstelės, pagerėja odos kvėpavimas, padidėja raumenų susitraukimo funkcija bei suaktyvėja medžiagų apykaita. Šis masažas naudojamas kaip gydymo ir profilaktikos priemonė.

Segmentinis masažas idealiai tinka žmonėms, dirbantiems sėdimą ar sunkų fizinį darbą, kai visa įtampa susikaupia įvairiose stuburo vietose, kaklo ir pečių srityje. 

Segmentinė metodika leidžia išvengti varginančių ir nepageidaujamų pašalinių masažo reiškinių dideliame kūno plote. Dirbama tikslingai nedideliame kūno ruože.

 

Procedūros trukmė 0.30 – 1.30 val.

 


Kūno įvyniojimai su Cello geliu

 

Cello gelio efektyvumas sudarytas iš subalansuotų kiekių aukštos koncentracijos angliavandenių, turinčių intensyvų termoreguliacinį, angiotominį ir riebalus skaidantį poveikį. Tai natūrali kosmetika ir procedūra celiulitui gydyti, pasižyminti gan paprastu atlikimu bei efektingumu, kurį suteikia koncentracijos ingredientai. Cello gelis – rezultatyvi anticeliulitinė kosmetika, kuri remiasi aromaterapijos ir natūropatijos principais. Tai celiulito ir svorio mažinimas, be to į šį preparatą įeina anoreksinės medžiagos, mažinančios potraukį maistui. Procedūrą atlikti galima įvairioms probleminėms zonoms – talijai, viršūtinei rankų daliai, pilvui, šlaunims ar kelių zonai, jei yra susikaupusių riebalų.

 

Procedūros trukmė iki 1.30 val.

 


Kūno įvyniojimas su dumbliais

 

Kūno įvyniojimas su laminarija ir jūros dumbliais skatina medžiagų apykaitą, greitina riebalų skaidymo procesą, mažina kūno apimtis. Procedūrą sudaro odos pilingas, įvyniojimas su dumbliais ir anticeliulitinis kremas.

 

Procedūros trukmė - 1 val.

 

Kaina:

Nugaros masažas (30 min.) – 8.70 Eur, 5 seansai - 30 Eur

Kojų masažas (30 min.) – 8,70 Eur

Viso kūno masažas (iki 1 val. 30 min) – 20.30 Eur

Kosmetologo paslaugos