Sothys – prancūzų kosmetikos linija

Sothys – prancūzų kosmetikos linija

 

Drėkinimas yra esminis odos poreikis, todėl Sothys sukūrė sprendimą, leidžiantį odai savarankiškai hidratuotis. Pritaikytos procedūros sudrėkina, regeneruoja ir subalansuoja odą. Atliekant procedūras naudojamos priemonės odos audiniams atnaujinti. Oda atrodo lygesnė ir jaučiamai švelnesnė.

 

  • Energizuojanti intensyvi procedūra su Sibiro ženšeniu.
  • Intensyviai drėkinanti procedūra.
  • Drėkinantis – modeliuojantis veido masažas.

 

Energizuonati intensyvi procedūra su Sibiro ženšeniu

 

Intensyvi procedūra su Sibiro ženšeniu, skirta suteikti odai švytėjimo ir atskleisti jos jaunatviškumą. Universali procedūra skirta visiems odos tipams, bet kokio amžiaus ir visus metus. Procedūrą sudaro šveitimas, nešvarumų šalinimas, skaistinamasis serumas su Sibiro ženšenio ekstraktu, atpalaiduojamasis veido masažas ir dviejų dalių kaukė.

 

Procedūros trukmė - 1.30 val.

 


Intensyviai drėkinanti procedūra

 

Ši procedūra skirta visiems odos tipams, įskaitant riebią odą. Atliekama procedūra suteikia odai elastingumo ir spindėjimo. Jau po pirmos procedūros oda įgauna energijos ir numalšinamas jos „troškulys“. Procedūrą sudaro dvigubas odos šveitimas, odos nešvarumų šalinimas, drėkinamasis serumas, atpalaiduojamasis masažas, drėkinamoji kaukė.

 

Procedūros trukmė - 1.30 val.

 

 

Drėkinantis – modeliuojantis veido masažas

 

Masažas atliekamas su Sothys modeliuojamu masažiniu kremu, kuriame yra didelis kiekis skystųjų kristalų, kurie yra labai artimi odos struktūrai. Kremo sudėtyje esantys filagrinolis, avokado aliejus, taukmedžio sviestas drėkina odą ir daro ją elastingą. Priemonė užtepama ant dekoltė, kaklo, veido srityje ir atliekamas masažas, kuris atpalaiduoja kaklo, galvos raumenis, gerina veido kraujotaką. Procedūra tinka visiems odos tipams, bet kokio amžiaus ir visus metus.

 

Procedūros trukmė - 1 val.

 

 

Kaina:

 

Drėkinanti – modeliuojantis veido masažas – 17.40 Eur

Intensyvi drėkinanti procedūra – 27.50 Eur

Energizuojanti intensyvi procedūra su Sibiro ženšesiu – 34.80 Eur

 

Kosmetologo paslaugos